ELEKTROINSTALACE

současnost a rozsah činnosti


Firma ELBEN CB s. r. o. působí na trhu řadu let v oblasti služeb, konkrétně v oboru elektromontážní práce. Založila dceřinou společnost firmu ELBEN Energy s.r.o., která vlastní a provozuje fotovoltaické elektrárny.

 

S příslušným technickým vybavením, kvalitními a spolehlivými pracovníky a logistickým zázemím zajišťuje firma komplexní služby v oblasti montáží, správě a údržbě veřejných osvětlení, montáží hromosvodů, montáže slabo i silnoproudých rozvodů, a to pro rodinné domy, kanceláře, obchody, výrobní,obchodní či administrativní centra nejen v České republice a zemích Evropské unie, ale i mimo ní. Dále také provádí montáže fotovoltaických elektráren, rekonstrukce panelových domů, návrhy a montáže osvětlení, kabelové přípojky a revize.

 

Spolupracuje s tuzemskými i zahraničními subdodavateli.

Neustálým zvyšováním znalostí a kvalifikace svých pracovníků je firma schopna nabídnout svým zákazníkům kvalitní a komplexní služby. Kvalitu svých služeb se v roce 2005 rozhodla navíc garantovat zavedením systému jakosti a získání certifikátu dle ČSN EN ISO 9001 : 2016 a tím i zvýšit konkurence schopnost a prestiž společnosti.

V souladu s tímto systémem společnost směřuje k posílení tradice dobrého jména spolu s maximální snahou zvyšovat kvalitu nabízených služeb a tím zajistit jak dlouhodobou perspektivu organizace, tak především spokojenost a jistotu svých zákazníků.

Poskytované služby podléhají řádnému pojištění u Generali Pojišťovny. Firma je pojištěna z odpovědnosti za škodu vzniklou k jinému subjektu v souvislosti s činnostmi, nebo vztahem pojištěného do výše 80 mil Kč.

     

PŘEDMĚT ČINNOSTI

 
  • Montáž, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení včetně hromosvodů do 1000V.
  • Přípravné práce pro stavby
  • Specializovaný maloobchod
  • Zprostředkování obchodu
 
PŘEDMĚT ČINNOSTI

 

 

REVIZE

 

Provádíme pravidelné revize elektroinstalace a hromosvodů v rodinných domech, bytových domech, v komerčních objektech a nebytových prostorách. Pravidelnou revizí chráníte sebe a své okolí před možným úrazem nebo poškozením majetku ať už svého nebo cizího.

 

Pravidelnou revizí předcházíte

KDE NÁS NAJDETE?

Klostermannova 693/10
370 04 České Budějovice
       
e-mail: elbencb@elbencb.cz
tel, fax: +420 385 510 002
mobil: +420 603 496 150
https://www.high-endrolex.com/15
2024 © ELBEN CB s.r.o. České Budějovice | Elektromontážní firma | www.elbencb.cz